Про нас

IntEXchange – агенція з освіти за кордоном та програм міжнародного культурного обміну, яка з 2008 року є надійним посередником між українськими студентами та закордонними навчальними закладами та організаціями країн Європейського Союзу та Північної Америки.

СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ:

  • Групові мовні курси для школярів за кордоном у канікулярний час.
  • Програми культурного обміну та стажування для студентів у Європі, США, Канаді, Китаї.
  • Середня, вища, та післядипломна освіта у Європі, США, Канаді.
  • Індивідуальні, спеціалізовані, сімейні мовні курси для дорослих у Великобританії, США, Канаді, Мальті, Швейцарії та Германії.

Команда «Intexchange» — це кваліфіковані спеціалісти, які постійно зміцнюють позицію надійного партнера, забезпечуючи успішну співпрацю з навчальними закладами України, Євросоюзу та США. Завдяки  професіоналізму і відповідальності, в рамках налагодженого співробітництва клієнти компанії стають студентами державних і приватних університетів, коледжів і престижних шкіл за кордоном, отримують міжнародні дипломи про освіту чи сертифікати, що підтверджують участь у мовних курсах з перспективою подальшого успішного вступу у виш.

Компанія «Intexchange» акредитована Державним Департаментом США та є офіційним представником американських спонсорських організацій, що надає можливість надавати послуги студентам без посередників. А це не тільки полегшує процес оформлення, гарантує якісне надання послуг, надійність, відповідальність та безпеку, а й дозволяє компанії супровід і допомогу клієнту на всіх етапах реєстрації та в Консульстві.

Освітні програми, поїздки в мовні табори, стажування за кордоном, участь у стипендіальних програмах — це надійний фундамент для  майбутнього дитини і запорука гідної праці.
Ми завжди раді надати всі необхідні консультації та бути надійним помічником у виборі та організації відповідних програм для студентів всіх вікових категорій. Продовжуючи шлях професійного розвитку ми відкриті до нових ідей та пропозицій, щодо покращення наших послуг, задоволення потреб клієнтів та розширення освітніх горизонтів для України в цілому.

З питань мовних курсів, освіти, стажування за кордоном, чи співробітництва можна звернутись у місті Київ за адресою: вул. Шота Руставелі 30Б, та у Кривом Розі — вул. Героїв АТО 30В, офіс 202 у Громадському Діловому Центрі.

Hello! Є питання?
Пишіть нам у будь-який з мессенджерів

TelegramMessenger